Сайт вчителя фізичної культури та "Захисту України"
Інформація про вчителя

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

     Я, Біліченко Василь Анатолійович, працюю вчителем фізичної культури та "Захисту Вітчизни" в ЗОШ І ІІІ ступенів №2 з 2013 року. Прагну свої уроки проводити на високому теоретичному та методичному рівнях. Під час проведення уроків розвиваю критичне мислення учнів, формую в них навички аналізувати, співставляти, робити висновки. З метою активізації роботи створюю на уроці проблемні ситуації. Намагаюся доступно й змістовно викладати навчальний матеріал, стимулюю пізнавальні інтереси й творчу активність учнів. У роботі широко використовую інтерактивні методи навчання. Вважаю, що моя педагогічна майстерність, постійний творчий пошук забезпечують активну роботу учнів на уроці, розвиток творчості школярів.
     Особливу увагу приділяю активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках "Захисту Вітчизни", упроваджуючи технології ефективного навчання, де вчитель і учень є рівноправними суб’єктами навчально-виховного процесу. Старанно планую свою роботу.
     Залучаю учнів до позакласної роботи з фаху. Очолюю військово патріотичний гурток «Зірниця».
     Мої вихованці постійно перемагають на змаганнях міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Зокрема: Гарлінська Елеонора – дворазовий чемпіон області з легкої атлетики 2015 р., Клєстова Карина ІІ місце з легкої атлетики в залік обласної спартакіади школярів 2015 р., Позігун Анастасія – ІІІ місце з легкої атлетики.
     Нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Переможець міського та обласного конкурсу «Учитель року – 2001» (номінація "Фізична культура"). Лауреат Міжнародного конкурсу фестивалю «Учитель року 2001» (номінація "Фізична культура"). "Людина року –2008" в номінації «Кращий освітянин року». 
Переможець міського та лауреат обласного конкурсу «Учитель року – 2016» (номінація "Захист Вітчизни").
     Займаюся методичною роботою в межах школи та міста. Очолюю "Школу молодого вчителя", організовую спортивно-масову роботу в школі, беру активну участь у роботі міського методичного об'єднання, виступаю з доповідями, повідомленнями.
     Постійно працюю над підвищенням свого науково-методичного рівня: займаюся самоосвітою, підготував методичну збірку "Методичні принципи і методи Захисту Вітчизни».
     Також, перемагав з учнями в командних змаганнях «Олімпійське лелеченя», «Старти надій» на міському, обласному та Всеукраїнських рівнях. Учні постійно беруть участь у змаганнях-грі «Зірниця», «Сокіл» («Джура»), Спартакіаді допризовної молоді і ставали переможцями і призерами обласних змагань в стройовій, фізичній, топографічній підготовці. Вони активні і включаються у всі види шкільної і позашкільної діяльності, проявляють ініціативу, виявляють відповідальне ставлення до вивчення інших шкільних предметів.
     Активно займаюся фізичною культурою та спортом, беру участь у змаганнях з вільної боротьби, баскетболу, футболу, легкої атлетики.
     Лідер громадського життя школи. (Відзнаки)

Вхід на сайт

Пошук

Календар

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031